SCHIPaanpak Noord-Holland
Op zoek naar een SCHIP-behandelaar met licentie voor gebruik van de  SCHIPaanpak in Noord-Holland? Hieronder een overzicht:

Na verdiepingstraining (voorheen experttraining):

Alkmaar: Dorine Dokter, Buro Troost (aantekening masterclass gedwongen kader)

Alkmaar: Roos Hamilton: Koel&Co

Amsterdam: René van Halderen: Leef Sterk (aantekening masterclass gedwongen kader)

Amsterdam: Willemijn Hengeveld Mediation (aantekening masterclass gedwongen kader)

Anna Paulowna: Elly Andriessen: Family Supporters

Blaricum: Kinder Jeugdpraktijk Stoer

Bovenkarspel: John de Haas Bontekoe coaching

Heerhugowaard: Lisa White: lwhite@djgb.nl

Heerhugowaard: NH Mediation, Patricia Tearr 

Heerhugowaard: S. Sijtstra: ssijtstra@djgb.nl

Hilversum: Martiene Huigen Leger des Heils

Hoorn: Chantal Weeling: Gelukkig Gescheiden

Huisduinen: Richtje Post-van der Heide: Heidepost

Koog aan de Zaan: Melissa Wallet-Meijer: Zondagskinderen (aantekening masterclass gedwongen kader)

Kortenhoef: Tineke Rodenburg 

Oudeschild: Elles Kaercher: Naast Elkaar: naastelkaar@protonmail.com

Santpoort-Noord: Resa Stins: Resa.Stins@live.nl

Sassenheim: Kyoung Manshanden: kyoung.manshanden@yahoo.com

Uitgeest: Angelique van der Veen: Zeef Kindbehartiger (aantekening masterclass gedwongen kader)

Winkel: Mediation verbindt / Diny Braak 

Wognum: Anita Bijvoet: Praktijk Anna-m

Na basis training:

Aalsmeer: Katelijn Berghoef: katberghoef@yahoo.co.uk

Alkmaar: Daniella den Iseger: Daan Mediation

Alkmaar: Marianna Poots: Plan Your Life

Alkmaar: Mirjam van der Weide: Dialoog Advocatuur & Mediation

Amstelveen: Anouk Schuling: anoukschuling

Amsterdam: Anne de Jong: Nonons

Amsterdam: Angelique van Nistelrooij

Amsterdam: Bregje Jonkhart: Jonkhart & Ziel /  Een fijne relatie

Amsterdam: Carmen Caspersz: In de luwte

Amsterdam: Daniella den Iseger: Daan Mediation

Amsterdam: Dieske Beunk: dieskebeunk@gmail.com

Amsterdam: Dorien Seegers: https://www.parenttribe.nl

Amsterdam: Francesca Hand: Het Relatiehuis

Amsterdam: Justin Belfor: j.belfor@oktamsterdam.nl

Amsterdam: René van Halderen: Leef Sterk

Amsterdam: Sandra Veldbloem: Majestic Counseling and Care

Bussum: Jeanne Mulder: JM-Mediation

Den Helder: Sylvia van Laar: Van Laar Mediation

Haarlem: Anja Beeksma: anjabeeksma60@hotmail.com

Heerhugowaard: Huppekeet

Heerhugowaard: Mascha Hornung: Praktijk LOS

Hilversum: José Veraar Leger des Heils

Hilversum: Bernadette Huijben

Hilversum: Michanou Alice Seiberie: Konfia

Nieuwe Niedorp: Parasol Mediation en coaching

Noord-Scharwoude: MH Advocaten

Ouderkerk aan de Amstel: Susanne Heijnen: Verbindingskr8

Schagen: Klaartje van den Berg: Daan Mediation

Veldhoven: Mariette Hubers: mariette.hubers@live.nl

Zaandam: Anouk van Hulssen via Koelenco: 0617336900 / anouk@koelenco.nl

Zwaag:  Mirjam van der Laan

Instellingen:

Alkmaar: Parlan

Gemeente Gooi: Levvel

Vechtstreek: Kwadraad Stichtse Vecht

Zaandam: Jeugdteam Rosmolenwijk/Zaandam Zuid (Team 4)