SCHIP-aanpak Noord-Holland
Op zoek naar een SCHIP-behandelaar met licentie voor gebruik van de  SCHIP-aanpak in Noord-Holland? Hieronder een overzicht:

Na verdiepingstraining (voorheen experttraining):

Alkmaar: Dorine Dokter, Buro Troost (aantekening masterclass gedwongen kader)

Alkmaar: Roos Hamilton: Koel&Co

Amsterdam: René van Halderen: Leef Sterk (aantekening masterclass gedwongen kader)

Amsterdam: Willemijn Hengeveld Mediation (aantekening masterclass gedwongen kader)

Anna Paulowna: Elly Andriessen: Family Supporters

Blaricum: Kinder Jeugdpraktijk Stoer

Bovenkarspel: John de Haas Bontekoe coaching

Heerhugowaard: NH Mediation, Patricia Tearr 

Hilversum: Martiene Huigen Leger des Heils

Hoorn: Chantal Weeling: Gelukkig Gescheiden

Huisduinen: Richtje Post-van der Heide: Heidepost

Koog aan de Zaan: Melissa Wallet-Meijer: Zondagskinderen (aantekening masterclass gedwongen kader)

Kortenhoef: Tineke Rodenburg 

Uitgeest: Angelique van der Veen: Zeef Kindbehartiger (aantekening masterclass gedwongen kader)

Winkel: Mediation verbindt / Diny Braak 

Wognum: Anita Bijvoet: Praktijk Anna-m

Na basis training:

Aalsmeer: Katelijn Berghoef: katberghoef@yahoo.co.uk

Aerdenhout: Marianne Smulders

Alkmaar: Daniella den Iseger: Daan Mediation

Alkmaar: Marianna Poots: Plan Your Life

Alkmaar: Mirjam van der Weide: Dialoog Advocatuur & Mediation

Alkmaar: Shanti Herlaar: Hofman en Herlaar

Amstelveen: Anouk Schuling: anoukschuling

Amsterdam: Angelique van Nistelrooij

Amsterdam: Carmen Caspersz: In de luwte

Amsterdam: Daniella den Iseger: Daan Mediation

Amsterdam: Dieske Beunk: dieskebeunk@gmail.com

Amsterdam: Nicole Groothengel: Time 2 Thrive

Amsterdam: René van Halderen: Leef Sterk

Amsterdam: Priska Voskuil: De Boorder Advocaten & Mediators

Bussum: Jeanne Mulder: JM-Mediation

Haarlem: Anja Beeksma: anjabeeksma60@hotmail.com

Heerhugowaard: Huppekeet

Heerhugowaard: Lisa van den Aakster: lisawhite76@yahoo.com

Heerhugowaard: Mascha Hornung: Praktijk LOS

Heiloo: Simone Timmermans: simonetimmermans@hotmail.com

Hilversum: José Veraar Leger des Heils

Hilversum: Bernadette Huijben

Hilversum: Michanou Alice Seiberie: Konfia

Nederhorst Den Berg: Greet Vernooij: greetvernooij@smitvernooij.nl

Nieuwe Niedorp: Parasol Mediation en coaching

Noord-Scharwoude: MH Advocaten

Ouderkerk aan de Amstel: Susanne Heijnen: Verbindingskr8

Schagen: Klaartje van den Berg: Daan Mediation

Veldhoven: Mariette Hubers: mariette.hubers@live.nl

Zaandam: Anouk van Hulssen via Koelenco: 0617336900 / anouk@koelenco.nl

Zaandam: Lia Vermeulen: Mediation 2MoveForward

Instellingen:

Alkmaar: Parlan

Gemeente Gooi: Levvel

Vechtstreek: Kwadraad Stichtse Vecht

Zaandam: Jeugdteam Rosmolenwijk/Zaandam Zuid (Team 4)